Sprawdź naszą OFERTĘ PROMOCYJNĄ na stylizację rzęs – Kliknij tutaj!

Strona główna /

Stylizacja paznokci Łódź

Stylizacja paznokci, to zabiegi polegające na pięlęgnacji dłoni i paznokci. Różne metody gwarantują różne efekty. Przeczytaj o każdej z nich i zdecyduj, która będzie dla Ciebie najlepsza lub zrób to wspólnie z naszą stylistką podczas wizyty w naszym salonie!

Manicure klasyczny

to pielęgnacja dłoni i naturalnej płytki paznokcia. Zabieg wykonywany w naszym gabinecie w Łodzi obejmuje nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu, odsunięcie lub wycięcie skórek, pokrycie paznokci odżywką lub wybranym lakierem oraz wmasowanie kremu odżywczego w dłonie.

Manicure hybrydowy

to mocne paznokcie oraz trwały kolor z pięknym połyskiem każdego dnia (do 3 tygodni). Lakiery hybrydowe nie obciążają paznokcia, nie ścierają się i nie odpryskują. Różnią się od zwykłych lakierów składem: są połączeniem lakieru, żelu i akrylu, dlatego hybrydy są odporne na zmywacz do paznokci (ich prawidłowe usunięcie wymaga wizyty w gabinecie).

Stylizacja żelem

to zabiegi polegające na przedłużeniu lub wzmocnieniu płytki paznokcia żelem światło utwardzalnym. Dzięki temu możemy otrzymać idealny, indywidualny kształt i wygląd paznokci. Paznokcie żelowe są elastyczne i wyglądają bardzo naturalnie. Ta metoda nie zniszczy paznokci, jeśli będziesz w odpowiednim czasie poddawać je regeneracji

Męski manicure

podobnie jak w przypadku kobiecych dłoni, to pielęgnacja dłoni i naturalnej płytki paznokcia. Zabieg wykonywany w naszym gabinecie w Łodzi obejmuje nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu, odsunięcie lub wycięcie skórek, pokrycie paznokci odżywką lub wybranym lakierem oraz wmasowanie kremu odżywczego w dłonie.

Nasz zespół

Zespół Goddess Lashes to ludzie z pasją, kochający swoją pracę i stale doskonalący swoje umiejętności. Poznaj nas!

Cennik

Aktualny cennik u Naszych stylistek paznokci

Klasyczny manicure
50 PLN
Manicure hybrydowy
70 - 100 PLN
Cena uzależniona od wybranych zdobień.
Stylizacja żelem
100 - 190 PLN
Cena uzależniona od wybranych zdobień.
Manicure męski
50 PLN
Usunięcie starej stylizacji
20 - 30 PLN
Cena uzależniona od ilości zdobień.

Rezerwacja wizyty

Drogie Panie, wizyty prosimy rezerwować telefonicznie lub poprzez Messenger.

5
Oceń
Zamknij

Ocen: Stylizacja paznokci Łódź

Oceń
  • AdresKsięży Młyn 11, lok. 3U, 90-345, Łódź
  • E-maildaria.protasiuk@gmail.com
  • Telefon48 793 073 727
Goddess Lashes
top-facebook top-instagram top-menu star
Zadzwoń